Kontrolór kvality a opravár/mechanik v automobilke v Holandsku

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
Apríl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
13,66€ / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú automobilovú spoločnosť s výrobným závodom v Holandsku momentálne hľadáme 50 pracovníkov na pozíciu PRACOVNÍK KONTROLY A OPRÁV (Rectification Associate) ktorí by radi pracovali v jednej z najinovatívnejších automobilových značiek na svete. Na tejto pozícii budete zodpovední za kontrolu a nápravy závad na autách na konci montážnej linky. Je požadovaná nezávislá práca. V prípade, že na Vašom pracovisku nemáte dostatok práce, bude vyžadovaná pro-aktívna výpomoc kolegom napr. na výmene pneumatík a pod.

• Budete pracovať ako automotive technik, kontrolovať, opravovať a napravovať elektromobily na konci procesu montáže
• Budete pracovať s rôznymi druhmi náradia, prístrojov a zariadení
• Budete kontrolovať, udržiavať a certifikovať zariadenia na pracovisku
• Budete kontrolovať vozidlá pred dodávkou
• Budete robiť záznamy o čase, nákladoch a materiáloch
• Budete sa podieľať na čistení automobilov ako aj servisného centra
• Môžete pracovať aj na viacerých úlohach simultánne, nastavovať ich priority, organizovať svoje plány tak aby ste plnili deadlines.

Ponúkaný plat brutto:
Základné hodiny: € 13.66 / hod brutto + smenný príplatok 14% (iba pre neskoré smeny), vrátane dovolenkových peňazí
Nadčasy: 28,5% cez týždeň, 47% soboty

Informatívna kalulácia netto mzdy: pri 40 hodinovom pracovnom týždni je mzda za 4 týždne cca 1800€ v čistom – čo vyjde cca na 11,28€ netto na hodinu (toto je len informatívny prepočet a môže sa líšiť v závislosti od vášho veku, praxe, rodinného stavu, počtu vyživovaných osôb atď. )

- práca v stabilnej holandskej spoločnosti pre býznamnú automobilovú značku
- ubytovanie poskytnuté zadarmo zamestnávateľom
- žiadne agentúrne poplatky
- dlhodobá práca

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím uašlite emailom na [email protected]. Do predmetu mailu napíšte “Pracovník v automobilke v Holandsku”. Uchádzačov s nemeckým, alebo anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom či anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s Holandskou personálnou agentúrou, pričom pracujete pre významného hráča na poli výroby elektromobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive, strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• 1 – 3 roky praxe s metódami, technikami, dielmi, náradím a materiálmi používanými na údržbu a opravy automobilov.
• Skúsenosti s testovacími a diagnostickými zariadeniami, high voltage (kúrenie, ventilácia a klimatizácia) hydraulikou, brzdami, testovaním a opravami elektronických systémov a modulov.
• Schopnosti narábať a udržiavať množstvo náradia, prístrojov a zariadení.
• Skúsenosti s technickým automotive servisom, zariadeniami a metódami.
• Skúsenosti s používaním skenovacích nástrojov, po-diagnostikou, a zobrazovaním / multimeter.
• Ochota pracovať v trojsmennej prevádzke.
• Platný vodičský preukaz
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1 (skype interview so zamestnávateľom)

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2982229  Datum zveřejnění: 21.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13,66€ / hod