Design Engineer - výroba poľnohospodárskych strojov v Írsku

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3700 - 4200€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre írsku spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou produktov v oblasti poľnohospodárstva (traktory, rozmetadlá hnojív a vápna, sypače, sejačky, momentálne hľadáme kandidáta na pozíciu Senior design engineer. Ide o tímovú prácu v dynamickom prostredí, kde a vyvíjaú, testujú stroje a pripravujú na uvedenie do výroby.

- vynikajúce mzdové ohodnotenie
- práca pre stabilnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a dobrým postavením na trhu
- asistencia s ubytovaním pred príchodom do Írska

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Vaše CV mailom na adresu [email protected].

Kontaktná osoba: Robert Jopek +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Írska spoločnosť produkujúca poľnohospodárske stroje a zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, design, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

• 3 – 5 rokov praxe v strojárskom dizajne
• veľmi dobrá práca so Solid Works alebo Pro Engineer Design package.
• skúsenosti v oblasti výpočtov a testovania pevnosti (výhodou)
• schopnosť pracovať samostatne ale v prípade, že to situácia vyžaduje byť aj tímovým hráčom
• dokázateľná prax pri projektoch a ich riadení
• skúsenosti s ovládaním poľnohospodárskej techniky výhodou
• anglický jazyk na dobrej úrovni, slovom aj písmom

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2987431  Datum zveřejnění: 26.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3700 - 4200€ / mesiac