Rakúsko - Žeriavnici na vežové žeriavy

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Vohralberg, Tirolsko, Západné Rakúsko, Rakúsko
Termín nástupu
23.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
13,64€ / hodina + diéty 41,40€ na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme žeriavnikov na prácu na vežových žeriavoch rôznych typov. Pracuje sa na rôznych stavbách, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť. Je dôležité mať dobrú prax a dbať na kvalitu a bezpečnosť pri práci.

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na rakúsku alebo nemeckú zmluvu
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v nemeckom jazyku s fotografiou, a kópiou žeriavnického preukazu, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Do predmetu emailu napíšte ŽERIAVNIK v RAKÚSKU. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Ponuku obsadzujeme pre personálnu agentúru zaoberajúcu sa zamestnávaním odborníkov v stavebníctve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavbár - výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 4 – 5 rokov
- Medzinárodne uznávaný žeriavnicky preukaz
- VP a vlastné auto výhodou
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3017201  Datum zveřejnění: 15.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13,64€ / hodina + diéty 41,40€ na deň