Technický manažer pro klíčové zákazníky v automobilovém průmyslu

in-tech Engineering s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme úspěšná německá firma se zaměřením na automobilovou elektroniku, která se dynamicky rozrůstá. Jako své další působiště jsme si vybrali právě Českou republiku! Jako manažer pro klíčové zákazníky jste společně s našimi vedoucími projektu zodpovědný/á za nové projekty, získávání nových zákazníků a rozvoj a udržování vztahů se stávajícími zákazníky. Vaše úkoly:

Akvizice nových zákazníků, udržování vztahů se stávajícími zákazníky

Zodpovídání odborných dotazů zákazníka, nalezení optimálního řešení

Sledování trhu za účelem získání nových projektových možností

Vývoj služeb a produktů z oblasti automobilové elektroniky

Provádění analýz a vytváření konceptů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní, rozmanitá a tvůrčí práce

Trvalá možnost odborného vzdělávání a seberealizace

Velmi pozitivní podnikové klima v mladém sympatickém kolektivu

Zajímavé platové ohodnocení

Zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti a další výhody

Informace o náboru

Zašlete nám prosím svůj životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce, motivační dopis v anglickém nebo německém jazyce a také příslušné certifikáty, vysvědčení, diplomy apod.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automotive, (elektro)technika, strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené studium elektrotechniky, strojírenství, automobilové techniky či podobného technického oboru

Min. 1-2 roky praxe, zkušenosti z oblasti obchodu či orientace na zákazníka výhodou

Velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka

Zájem o obchodní a technické záležitosti, zájem o automobilový průmysl

Velmi dobrá vnímavost, výborné komunikační dovednosti

Příjemné a sebevědomé vystupování, dobré vyjednávací schopnosti, nadšení pro práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

U in-techu se zabýváme vývojem a testováním automobilové elektroniky a také softwaru pro industry 4.0 a kolejová vozidla. Našimi zákazníky jsou nejrůznější zahraniční i čeští automobiloví výrobci a dodavatelé. Jsme v přímém kontaktu s nejnovějšími technologiemi a pracujeme na autech budoucnosti – a to nás baví!

U nás nenajdeš dědy Vševědy s letitou praxí a zkušenostmi, ale mladé inovativní nadšence, jejichž nejsilnější stránkou je velká motivace, dobré nápady a týmový duch. A takovýchto nadšenců u nás stále přibývá – od roku 2002 už nás je přes 1000 a kromě několika německých poboček sídlíme v USA, Číně a od roku 2015 také v Česku. Pokud máš tedy chuť podílet se na růstu české pobočky, je ta pravá chvíle!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2074778  Datum zveřejnění: 8.4.2015