Správce koncernového systému

in-tech Engineering s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš tým v Mladé Boleslavi pracuje na zajímavých a napínavých projektech, pro které potřebuje podporu. Hledáme správce systému sloužícího k automatické archivaci a analýze naměřených automobilových dat. Zajímá tě automobilový průmysl a IT? Tví přátelé si k Tobě chodí pro pomoc, když si neví rady se svým počítačem? Tak to jsi u nás správně!

Tvá náplň práce

Absolventy u nás nehodíme do studené vody. V našem zaškolovacím programu získáš teoretický i praktický přehled o všem potřebném.

Testování koncernového systému vč. dokumentace nalezených chyb
Obsluha koncernového systému (správa uživatelů a vozidel, založení a správa konfigurací)
Komunikace s dodavateli a interními odděleními (čj + aj/nj)
Zpracování dokumentace a uživatelských návodů pro obsluhu systému
Testování a instalace serverových aplikací za účelem vyčtení dat z dataloggeru, vytvoření instalačního návodu
Programování pomocí CAPL

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit

U nás najdeš milé kolegy, přátelský tým a skvělé podnikové klima. Jasně, říkají to všichni. Ale my to myslíme vážně! Zde si přečti, proč by se Ti u nás mohlo líbit.:

Optimální start kariéry díky strukturovanému školícímu programu
Sympatický mladý tým, velmi příjemné podnikové klima
Zajímavé šance na postup, smlouva na dobu neurčitou
Lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas

Informace o náboru

Zašlete nám prosím on-line přihlášku v českém a německém nebo anglickém jazyce. Přihláška by měla obsahovat:

Životopis
Motivační dopis
Příslušné certifikáty, vysvědčení, diplom apod.

Další nabízené pozice najdete na našich stránkách jobs.in-tech-automotive.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT, Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Padneme si do oka?

Co od tebe očekáváme:

Ukončené studium informatiky, elektrotechniky či podobného oboru
Základní znalosti CANoe
Základní znalosti z oblasti sběrnicových systémů, logování a analýzy dat
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Samostatnost, vlastní iniciativa a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

U in-techu se zabýváme vývojem a testováním automobilové elektroniky a také softwaru pro industry 4.0 a kolejová vozidla. Našimi zákazníky jsou nejrůznější zahraniční i čeští automobiloví výrobci a dodavatelé. Jsme v přímém kontaktu s nejnovějšími technologiemi a pracujeme na autech budoucnosti – a to nás baví!

U nás nenajdeš dědy Vševědy s letitou praxí a zkušenostmi, ale mladé inovativní nadšence, jejichž nejsilnější stránkou je velká motivace, dobré nápady a týmový duch. A takovýchto nadšenců u nás stále přibývá – od roku 2002 už nás je přes 1000 a kromě několika německých poboček sídlíme v USA, Číně a od roku 2015 také v Česku. Pokud máš tedy chuť podílet se na růstu české pobočky, je ta pravá chvíle!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2235435  Datum zveřejnění: 9.12.2015