Java web developer / java web vývojář/ka

Incentage CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Studentská 6202, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Incentage CZ s.r.o., IČ 04746864
Pracoviště:Studentská 6202/17, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 35000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Podnikatelský inkubátor, Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava, Studentská 6202/17, 708 33 Ostrava-Poruba
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Hledáme šikovné a samostatné talenty, kteří se nebojí zodpovědnosti, chtějí růst a stát se špičkovými Javisty v nové pobočce švýcarské firmy v prostorách univerzitního kampusu.
Ideálním kandidátem/kuo je někdo, koho to už nebaví ve velké nadnárodní korporaci, kde nemůže nic ovlivnit či profesně růst. My nabízíme pravý opak. Malý tým, kde se nikdo neschová. Kvantum nových věcí a přímou zodpovědnost. Co rozhoduje o Vašem růstu jsou výsledky a feedback zákazníka.

Náplň práce:
Vývoj produktů švýcarské společnosti Incentage především v oblasti bankovnictví a burz cenných papírů. Jedná se o EAI Middleware řešení v oblasti finančních zpráv.

Požadavky:
-JAVA min. 2roky zkušeností,
-schopnost psaní technické dokumentace,
-zkušenost s full-stack vývojem
-schopnost vyvíjet software, který je udržovatelný a rozšiřitelný
-schopnost optimalizovat a refaktorovat kód
-schopnost samostatné efektivní práce
-schopnost pracovat jako součást distribuovaného týmu v Curychu a Ostravě

Více informací nalezneš na www.incentage.cz

Zaměstnanecké výhody:
mobilní telefon, Home Office, stravenky, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, placená nemocenská, občerstvení na pracovišti.

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12649800750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně