Vedoucího elektro výroby, montáži a údržby

INCO engineering s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lešetínská 317, 733 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-03
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:INCO engineering s.r.o., IČ 62582844
Pracoviště:INCO engineering s.r.o. - pracoviště, Lešetínská 317/12a, Staré Město, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-03
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vedoucího elektro výroby, montáži a údržby "Tato pozice předpokládá znalost těžního zařízení, Samozřejmostí je operativnost, samostatnost a rozhodnost, sestavování nabídek prací pro roční prohlídky těžních zařízení, sestavování technologických a pracovních postupů dle příslušných vyhlášek pro plynující i neplynující doly, znalost těchto vyhlášek, řízení kolektivu zaměstnanců a znalost revíru. Rovněž se předpokládá možná účast na zahraničních montážích / zatím Polsko, Slovensko, Rusko, do budoucna Vietnam, Indie/.
Požadujeme ŘP skupiny B, znalost práce na PC, min ukončené středoškolské vzdělání strojního nebo elektrotechnického směru a 7 let praxe nebo vysokoškolské vzdělání strojního nebo elektrotechnického zaměření a min 3 roky praxe u těžního zařízení. Hovorová znalost ruštiny nebo angličtiny vítána.
Nástupní plat dle vzdělání a délky praxe v rozmezí 25 - 30 000 Kč. K tomu je nutno přičíst zaplacení 3 směn v měsíci jako přesčas, prémie až do výše 15% základního platu dle hospodářského výsledku a o odměny. Tyto složky jsou vyplacené jednou kvartálně. Při dosažení dobrých výsledku lze očekávat i mimořádnou "vánoční odměnu". Dále v rámci pracovní doby je pro zájemce bezplatná možnost na jazykových kurzech /A,R/. Pouze musí zaměstnanec dobu strávenou na kurzu nadpracovat.

Poslední změna:2014-12-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 8182800788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Ruština - Pasivní