Skladník manipulant

INDEX NOSLUŠ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Legionářů 2813, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:INDEX NOSLUŠ s.r.o., IČ 25131419
Pracoviště:INDEX NOSLUŠ s.r.o. č.7, třída Legionářů 2813/10, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2014-04-10
Mzdové rozpětí:od 11000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na HPP na pozici skladník do výroby (jedná se o třísměnný provoz).

Náplň práce: práce s elektrickým vozíkem, manipulace se zbožím, navážení zboží do výroby, na linku, odevzdávání hotových produktů, odvoz odpadu od strojů. Místo výkonu práce: CT park Jihlava, Hruškové Dvory.

Požadujeme:
- zkušenosti ze skladu, praxe na obdobné pozici
- osvědčení VZV není podmínkou
- dobrý zdravotní stav a dobrý zrak
- výpis trestního rejstříku
- spolehlivost, dochvilnost, komunikativnost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:
- práci na HPP
- odpovídající mzdové ohodnocení
- plně hrazena zdravotní prohlídka
- nadstandartní příplatky
- 5 týdnů dovolené
- nástup IHNED

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 7144940752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity