Svářeč / zámečník - Praha - finančně velmi dobrá nabídka (ps)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
velmi zajímavé platové podmínky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- samostatné svařování dle výkresové dokumentace, převážně tenkých plechů 1-3 mm,
nejčastěji CO2 nebo TIG
- další zámečnické práce - broušení, vrtání, sestavování, nastřelování, bodování apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe
- směnný provoz nebo dle dohody
- možnost profesního a osobního růstu
- nástup možný ihned, dle dohody !!

Informace o náboru

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování tenkých plechů CNC - laser, výsek, ohyb, svařování)
- truhlářský provoz (výroba nábytku, dřevěných konstrukcí)
- prášková lakovna
V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání
- nutná znalost a praxe v oboru!
- samostatnost a aktivitu
- čtení výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme česko-slovenská pracovno-personálna spoločnosť s najväčším pokrytím personálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Patríme medzi najstaršie personálno-poradenské spoločnosti na území bývalého Československa. Sme zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr SR a Asociácie poskytovateľov personálnych služieb ČR. Od roku 2007 sme držiteľ certifikátu ISO 9001:2000

INDEX NOSLUŠ s.r.o. v číslach
· 60 interných pracovníkov v 17 pobočkách v rámci SR
· viac ako 1900 slovenských a zahraničných klientov
· databáza cca. 35 000 uchádzačov o trvalý pracovný pomer a brigády
· 1750 dočasne pridelených pracovníkov denne (na dohodu a personálny leasing)
· ročne obsadených okolo 400 trvalých pracovných pozícii
· obrat v roku 2009 vo výške 8,5 mill €

Rozsiahla sieť pobočiek v celej SR:
4 pobočky v Bratislave - Banská Bystrica - Galanta - Komárno - Košice - Liptovský Mikuláš - Malacky - Nitra - Pezinok - Poprad - Prešov - Trenčín - Trnava - Žilina

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1846924  Datum zveřejnění: 26.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: velmi zajímavé platové podmínky