Bezpečnostní pracovník/ce - administrativní budova

INDUS, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur (34113)

Pracoviště a kontakty

Firma:INDUS, spol. s r.o., IČ 45787492
Pracoviště:INDUS, spol. s r.o. - Praha 1, Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu se dostavte na osobní pohovor ve všední den mezi 9-11 nebo 13-15 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10. Autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 182, 183, 223), sídlíme v 6. patře ve žlutošedé budově. Kontakt: 739 545 226, 602 935 880. Pozice je vhodná i pro OZP.

Pokud Vás pozice nezaujala, zavolejte nám, máme i jiné pracovní nabídky.

Popis vykonávané práce:

Na prestižní objekt v centru Prahy přijmeme bezpečnostní pracovníky. Jedná se o práci ve směnném provoze 12ti hodinové (denní/noční) krátký/dlouhý týden.

Náplň práce:
- Zajištění bezpečného a plynulého chodu v objektu
- Nepravidelné obchůzky
- Komunikace s návštěvami a zaměstnanci budovy

Nabízíme:

- Stabilní a dlouhodobé uplatnění v klidném prostředí
- HPP na dobu neurčitou
- Pravidelné vyplácení mzdy ve stanoveném termínu
- Individuální přístup při rozpisu směn
- Vstřícné a upřímné jednání

Požadujeme:

- Min. SŠ vzdělání
- Praxi na podobné pozici min 3 roky
- Samostatný a zodpovědný přístup k práci
- Slušné vystupování
- Trestní bezúhonnost

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11803160791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou