Elektrotechnik přístrojů, strojů a zařízení

INDUS, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U hostivařského nádraží 556, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:INDUS, spol. s r.o., IČ 45787492
Pracoviště:U hostivařského nádraží 556/12, Hostivař, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-15
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: U hostivařského nádraží 556/12, 10200 Praha 10
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle 739 545 226.

Popis pozice:
Pracovník pro návrh a správu bezpečnostních systémů určených k ochraně majetku a osob.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (elektro) technického směru– vhodné i pro absolventy
- Znalost AJ na velmi dobré úrovni
- Analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, časová flexibilita
- Ochota neustále se učit novým věcem
- Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
- Orientace v návrhu bezpečnostních systémů výhodou
- Odolnost vůči stresu
- Trestní bezúhonnost
- Řidič. průkaz sk. B, zkušenost s městským provozem

Nabízíme:
- Práci v dobrém kolektivu,
- Mzda 30-35 tis. Kč dle osobního výkonu
- Možnost dalšího vzdělání,
- Zaměstnanecké výhody(stravenky, notebook, smartphone),
- Možnost profesního růstu spojená s růstem finančního ohodnocení.

Datum nástupu: Ihned

Místo pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Poslední změna:2017-01-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11543200791

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně