Vývojář aplikací v jazyce c# a asp.net

INF, s.r.o. (MPSV)

Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:INF, s.r.o., IČ 25336509
Pracoviště:Tř. Maršála Malinovského 1262, 686 01 Uherské Hradiště 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vývoj webových nebo desktopových aplikací v prostředí .NET. Požadujeme dobrou znalost vývojového prostředí . NET pro vývoj desktopových aplikací, nebo znalosti programování WEBových aplikací (HTML, CSS, ASP.NET, MSSQL). Nabízíme HPP, VPP i externí spolupráci, máme zájem i o studenty, popř. absolventy. Nabízíme práci v mladém kolektivu na zajímavých projektech a moderních technologiích. Specializace: výborná znalost programování v ASP.NET a zkušenosti s vývojem WEB-ových a desktopových aplikací. Pracovní doba dle dohody. Životopisy na e-mail.
nástup možný od 1.6.2014, případně dle dohody

Poslední změna:2014-09-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 5892310785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou