Koordinátor studijně-pracovních pobytů v zahraničí

Information Planet s.r.o.

Kancelář Brno Dům Scala 3 patro, Moravské náměstí 3, 602 00, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici od Vás budeme očekávat nejen prodej studijně-pracovních pobytů v zahraničí, ale také spolupráci na tvorbě nových produktů a marketingu.

Poradenství a prodej studijně-pracovních pobytů v zahraničí (zejména Austrálie)
Komplexní péče o klienta - vyřízení studia, letenek, víza, ubytování a administrativa s tím spojená
Zpracování nabídek - práce v CRM systému Hify
Jednání se zahraničními partnery
Účast na mezinárodních veletrzích vzdělávání
Editace obsahu webových stránek
Fakturace, kontrola plateb
Průzkum trhu a konkurenčního prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost stát se součástí stabilní a silné mezinárodní společnosti
Získání zkušeností s prací s globálním CRM systémem Salesforce
Odpovídající finanční ohodnocení
Využití angličtiny na denní bázi
Školení a předání mnohaletých zkušeností - možnost stát se specialistou v oboru
Služební cesty do destinací, které nabízíme
Kreativní náplň práce - možnost podílet se na vytváření nové strategie, nových produktů a služeb naší společnosti
Cenné zkušenosti z mezinárodního vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

vzdělávání a cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Information Planet je jedna z největších studentských agentur s pobočkami po celé Evropě, Jižní Americe, Austrálii i Kanadě - jedná se tedy o celosvětovou síť, která se specializuje zejména na pomoc klientům při jejich studijně pracovních cestách do zahraničí.

Centrála agentury vznikla před 20 lety přímo v Austrálii. Zde má nyní Information Planet jako jediná evropská a jihoamerická agentura 5 servisních kanceláří s více než 50 zaměstnanci.
V destinacích Austrálie a Kanady pomáhají servisní kanceláře například s hledáním práce, ubytováním, cestováním, prodlužováním víz apod.
Information Planet je známa svojí profesionalitou založenou na kvalitních službách. Většina našich zaměstnanců si sama prošla studijními či pracovními pobyty v zahraničí.
ID: 2593106  Datum zveřejnění: 3.6.2016