Samostatný/á administrativní pracovník/ce - servis sítí elektronických komunikací (sek)

InfoTel, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 841, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-23
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:InfoTel, spol. s r.o., IČ 46981071
Pracoviště:InfoTel, spol. s r.o. - pracoviště, Havlíčkova 841, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-23
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Havlíčkova 841, Pardubice.
Pro naši společnost zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:
Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)
Popis práce: Odstraňování poruch - instalace služeb (video, hlas, data), zajišťování a udržování provozních parametrů sítě.
Požadujeme:
" vzdělání v oboru elektro,
" osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb., § 5 (slaboproud / silnoproud),
" řidičský průkaz sk. B,
" znalost práce s PC na úrovni (Microsoft office)
" vhodné i pro čerstvé absolventy
Nabízíme:
" práce na hlavní pracovní poměr
" zázemí stabilní společnosti
" příspěvek na penzijní či životní pojištění
" stravenky a další benefity
Zaměstnanecké výhody:
" zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí,
" stravenky,
" 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti,
" příspěvek na penzijní či životní pojištění.
Místo je vhodné i pro absolventy.
Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na [email protected]

Poslední změna:2016-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 10791050763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou