Lektor/ka nj - brigáda

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová (MPSV)

Místo práce
Fortna 43, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
240 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, IČ 11062509
Pracoviště:Fortna 43, Jičín, Fortna 43, Staré Město, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 240 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: [email protected], do předmětu uveďte "Výuka NJ Jičín".
Požadujeme min. středoškolské vzdělání, jazykové zkoušky či certifikát a úroveň C1 jsou u lektora podmínkou. Jedná se o výuku německého jazyka, která bude probíhat vždy v pondělí od 7:30 do 9:00 hod., ve čtvrtek od 7:30 do 9:00 hod a v pátek od 7:30 do 9:00, od 9:00 do 10:30 hod. Navíc 2x mesíčně bude ve středu probíhat intenzivní blok výuky od 13:00 do 15:15 hod. (3x 45 minut výuky). Vhodné pro absolventy, občany EU. Nabízíme DPP, mzda 260,- Kč/hod. (360,-Kč/90 min. výuky).

Poslední změna:2015-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 8485110794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou