Lektor/ka anglického jazyka

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová (MPSV)

Místo práce
1, 264 01 Sedlčany, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
330 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, IČ 11062509
Pracoviště:Ing. et Bc. Lenka Štichauerová Třebnice, Vzdělávání Metis

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 330 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: lektor/ka anglického jazyka
Požadavky:
výuka bude probíhat každé úterý a čtvrtek v čase 8:30 - 10:00 hod., jazyková zkouška či certifikát na úrovni C1 podmínkou, v případě zájmu pošlete životopis na [email protected], do předmětu uveďte "Výuka AJ Třebnice".
Nástup: od června 2017 do listopadu 2017 na dobu určitou
Mzda: 330,- Kč za 60 minut výuky
Kontakt: Havlíková Aneta Bc., tel.: 604 500 052, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová Třebnice č.p. 1, Sedlčany

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12271250781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní