Lektor/-ka kurzu optimalizace a zavádění štíhlé výroby - dpp

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová (MPSV)

Místo práce
třída SNP 733, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
625 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. et Bc. Lenka Štichauerová, IČ 11062509
Pracoviště:Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - pracoviště, třída SNP, třída SNP 733/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-08-01
Mzdové rozpětí:od 625 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:LEKTOR/-KA KURZU OPTIMALIZACE A ZAVÁDĚNÍ ŠTÍHLÉ VÝROBY
- Dohoda o provedení práce, nástup srpen 2017
- Kurz bude probíhat celkem 13 dnů. Mzda je 5 000,- Kč za 1 den školení.
- Požadujeme: odpovídající VOŠ/VŠ vzdělání u lektora/-ky podmínkou
- V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na e-mail: [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte "kurz štíhlé výroby ".

Poslední změna:2017-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12710210798

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání