Konzultant partnerské prodejny t-mobile litomyšl

Ing. Jan Jílek (MPSV)

Místo práce
Smetanovo náměstí 93, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti prodeje (52)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Jan Jílek, IČ 72870567
Pracoviště:Ing. Jan Jílek-Litomyšl, Smetanovo náměstí 93, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaše úkoly a pracovní náplň
o vaším úkolem bude, aby zákazníci svěřené prodejny dostávali tu nejlepší péči a vždy se cítili jako "doma"
o stanete se součástí týmu, který se rád usmívá a posouvá své hranice a vaším úkolem bude dobře zapadnout
o mimo to budete i motivovat a rozvíjet sebe sama spolu se svým vedoucím
o vaše slovo bude mít skutečnou váhu a všechny podněty pro zkvalitnění prostředí a podmínek budeme považovat za důležité
Tak a teď co za to?
o za váš platový výměr se rozhodně nebudete moci stydět
o budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelské společnosti
o čeká na vás spousta soutěží
o máme rádi, když se u nás naši zaměstnanci cítí dobře, proto máme spoustu benefitů

Oslovila vás naše nabídka? Pokud ano, rádi vás poznáme i my. Pečlivě si přečteme váš životopis a průvodní dopis. Každou žádost vyhodnotíme a do tří dnů odpovíme.

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12276250743

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání