Hypoteční specialista

Ing. Jana Čechlovská (MPSV)

Místo práce
Rumunská 43, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-12
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci financování a úvěrování (33136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Jana Čechlovská, IČ 64056171
Pracoviště:Ing. Jana Čechlovská-002, Rumunská 43/14, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-12
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DRUH PRÁCE:
- Pomoc při realizaci obchodů v hypoteční kanceláři, zpracování obchodů a následná péče o klienty a s tím související agenda
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Spolupráce při realizaci obchodů
- Jednání s klienty požadující úvěr na financování nemovitosti
- Vytváření obecné i konkrétní nabídky na míru potřebám klienta
- Sestavení seznamu podkladů pro úvěrové řízení
- Komunikace s odhadci, zadání odhadu
- Kompletace materiálů potřebných ke schválení úvěru, vedení a podpora klienta
- Příprava veškerých formulářů pro banku - vyplnění žádostí atd.
- Vedení databáze klientů, průběžná evidence informací o stavu a podmínkách obchodu, udržování aktuálních dat a informací
- Komunikace se stávajícími klienty - řešení operativních potřeb
- Administrativní podpora v kanceláři - skenování podkladů, evidence atd.
POŽADAVKY NA VZDĚLÁNÍ, KVALIFIKACI A UŽIVATELSKÉ SCHOPNOSTI:
- Středoškolské vzdělání ukončené maturitou, případně vyšší
- Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC základního balíku Office (Word, Excell, Outlook)
- Přednost má zkušenost, pozitivní lidské vlastnosti, schopnosti a dovednosti
- Chuť se neustále vzdělávat
SCHOPNOSTI A DOVEDNOSTI:
- Příjemné vystupování a schopnost jednat s klienty
- Smysl pro detail, pečlivost a důslednost
- Analytický a systémový přístup a myšlení - pochopení problému, analýza možných řešení, návrh řešení a zpracování řešení
- Schopnost komunikace
- Schopnost zpracování informací pro klienta do srozumitelné podoby
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Kancelář GOLEM FINANCE, Rumunská 43, Liberec
START PRACOVNÍHO POMĚRU:
- Ihned, dle dohody
ODMĚNA ZA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI
- Zkušební doba 3 měsíce
- Doba určitá 6 M
- Základní plat 18 000 Kč
ŽIVOTOPIS S KONTAKTEM POSLAT EMAILEM na: [email protected]

Poslední změna:2015-11-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9824920772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC