Kosmetická poradkyně/vizážistka

Ing. Jana Fialová (MPSV)

Místo práce
602 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-12
Mzdové podmínky (brutto)
9200 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kosmetici a maskéři (51421)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Jana Fialová, IČ 88913252
Pracoviště:Ing. Jana Fialová-prac.Jihomoravský kraj, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-12
Mzdové rozpětí:od 9200 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis včetně průvodního dopisu na emailovou adresu [email protected] .
Vhodné uchazeče budeme kontaktovat a přizveme je k osobnímu pohovoru.

Hledáme do našeho týmu schopné, pracovité ženy, které chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se a růst, mít skvělý, odpovídající příjem a hlavně pracovní dobu dle svých časových možností.
Požadujeme:
SŠ vzdělání
ženu komunikativní, pozitivní
chuť do práce
příjemné vystupování
při této práci je důležité mít rád lidi a ráda s nimi komunikovat
ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se
příjemný vzhled, vztah k péči o sebe sama a pozitivní vztah k tomu vypadat dobře
bezúhonnost
Nabízíme:
kariérní růst
výdělek dle vykonané práce
propracovaný adaptační program (zácvik)
skvělý systém vzdělávání
podporující kolektiv
možnost neustálého osobnostního rozvoje
dárky a odměny za plnění cílů (navíc k odměnám za práci)
zázemí společnosti s dlouholetou tradicí a TOP přípravky na trhu s propracovaným marketingem
Ostatní znalosti VYŠKOLÍME v rámci adaptačního procesu. Není potřeba mít vizážistické kurzy ani kosmetické vzdělání!
Tato práce je velmi vhodná také jako brigáda a přivýdělek při studiu, při mateřské a rodičovské dovolené, nebo jako doplněk klasického zaměstnání, ale i jako hlavní práce.
Rozhodně tato práce není vhodná pro lidi, které nemají rádi práci s lidmi a na vlastním vzhledu jim nezáleží!!!

Poslední změna:2015-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 9356930789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou