Montér, opravář slaboproudých elektrických zařízení / elektrotechnik - slaboproud

Ing. Ladislav Raab (MPSV)

Čs. brigády 93, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici (3114)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Ladislav Raab, IČ 65831420, http://www.raab.cz
Pracoviště:Ing. Ladislav Raab - RAAB COMPUTER Bystřice p. Hostýnem, Čs. brigády 93, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-08
Mzdové rozpětí:od 10000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: - Náplň práce: elektromontážní práce, pokládky a zapojování kabelů, zapojování a opravy zvonků, domácích telefonků a videotelefonů, zabezpečovacích a kamerových systémů
- Požadujeme: vynikající znalost slaboproudu podmínkou, ŘP B, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, základní orientaci v oblasti IT, zkušenosti v oboru EZS, EPS, CCTV
- Nabízíme: dobré finanční ohodnocení 10.000-30.000 dle znalostí a schopností, pružnou pracovní dobu, služební vůz a telefon. Práce na dobu určitou 6 měsíců (tříměsíční zkušební doba) s možností prodloužení na neurčito nebo dle zák. práce
- Své životopisy zasílejte na [email protected], popř. na adresu RAAB COMPUTER, Čs. Brigády 93, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.

Poslední změna:2014-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 8189340722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou