Technolog flexotisku s AJ/Polygrafie

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je velká nadnárodní společnost se sídlem v Štětí (50 km od Prahy), která se zabývá výrobou papíru a buničiny. Pro její nový provoz se zaměřením na flexotisk hledáme technologa se znalostí angličtiny.

Náplň práce:
 činnosti v oblasti technologie flexotisku a zpracování papíru k zajištění optimální produktivity výroby a kvality produktů
 udržování stávajících technologií, zavádění nových postupů a procesů v oblasti výroby
 řešení technologických problémů ve výrobě
 tvorba technologických postupů
 účast na procesu optimalizace výroby a kontinuálního zlepšování
 velmi úzká spolupráce s oddělením kvality apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Perspektivní pozici u silné nadnárodní společnosti
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Zajímavé zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

První kolo pohovorů je možné absolvovat přes skype.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Naším klientem je velký mezinárodní výrobce papíru a papírových výrobků.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Výroba papíru, polygrafie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 VŠ technického směru (polygrafie, výroba papíru, chemický nebo strojírenský směr) – polygrafické výhodou
 Zkušenosti v technologii v oblasti polygrafie nejlépe v oblasti flexotisku (v případě zajímavého kandidáta i krátkodobé zkušenosti např. při studiu)
 Aktivní znalost angličtiny
 Dobré organizační a komunikační schopnosti
 Spolehlivost
 Ochota učit se
 Znalosti práce s PC- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant, je nezávislá personální konzultantka, pracující pro mezinárodní klienty a pro prestižní executive search agentury se sídlem v zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 1905570  Datum zveřejnění: 21.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc