Projektant automatizace- Eplan

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je úspěšná česká společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která je významným realizátorem automatizačních projektů do automobilového průmyslu. Pracuje především na řídících systémech GE Platform a Simatic. V této chvíli hledáme zkušeného projektanta se znalostí projektování v Eplan.
Náplň práce:
• vypracování projektové dokumentace
• spolupráce s konstrukční výrobou
• spolupráce s programátory na uvedení do provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení v závislosti od zkušeností
• práce s moderním SW a HW
• možnost seberealizace
• pružná pracovní doba
• odborná školení

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo [email protected]. První kolo pohovorů je možné absolvovat Skype telefonferencí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je úspěšná česká společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která je významným realizátorem automatizačních projektů do automobilového průmyslu. Pracuje především na řídících systémech GE Platform a Simatic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT, strojírenské, elektro

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• znalost řídících systémů
• zkušenost s projektováním v systému Eplan
• vyhláška 50/1978 Sb. §6,10
• řidičský průkaz sk. B
• znalost AJ/NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant, je nezávislá personální konzultantka, pracující pro mezinárodní klienty a pro prestižní executive search agentury se sídlem v zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2429027  Datum zveřejnění: 9.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 CZK