Pracovník kontaktního zákaznického místa / obchodník - Armex Energy

Peopledrive

Havlíčkova 1496, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
02.04.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jako člen malého týmu pobočky se společně s kolegy budete střídat v zajištění péče o zákazníky v zázemí pobočky
• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí mimo pobočku
• Péče o stávající klientelu, iniciace možného rozšíření poskytovaných služeb
• Samostatná prezentace produktů a služeb na pobočce i na promo akcích
• Příprava a zpracování obchodní nabídky
• Zajištění prodejní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost osobního rozvoje, kariérní růst a odborné vzdělávání
• Zázemí prosperující společnosti včetně podpory profesionálního týmu
• Vlastní plánování času a schůzek s klienty
• Možnost poskytovat transparentní kalkulace cen a zcela otevřený přístup k zákazníkům
• Motivující finanční ohodnocení s velmi zajímavou pevnou a variabilní složkou bez horního omezení
• Notebook, telefon a další pracovní prostředky
• Sdílený automobil pro pracovníky pobočky
• Stravenky, 5 týdnů dovolené a další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

ARMEX ENERGY a.s. je předním dodavatelem elektřiny a zemního plynu se sídlem v severočeském Děčíně s téměř 40.000 zákazníky po celé České republice. Staví na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním obchodním vztahu. Vstřícný a osobní přístup a férové jednání jsou automatickou výbavou všech zaměstnanců společnosti i jejích spolupracovníků. V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně do obchodního a servisního týmu.

Pokud máte zkušenosti s prodejem, administrativou a obsluhou zákazníků nebo se chcete v této oblasti rozvíjet, možná že jste právě Vy tím správným člověkem, který může budovat svoji kariéru v Armex Energy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Samostatnost a aktivní proklientský přístup
• Dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Týmový duch a férové jednání
• Chuť pracovat
• Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2958083  Datum zveřejnění: 3.3.2017