Automechanik/-čka a pracovník/-ice pneuservisu, autoelektrikář/-ka

Ing. Martin Divišek Servis s.r.o. (MPSV)

Zapečská 68, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři motorových vozidel (7231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Martin Divišek Servis s.r.o., IČ 02444101
Pracoviště:Zapečská 68, Chlumec nad Cidlinou II, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AUTOMECHANIK/-ČKA A PRACOVNÍK/-ICE PNEUSERVISU, AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Požadujeme: vyučení, ŘP sk. B, C, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, svářečský průkaz výhodou
- Nabízíme: stravenky
- Životopisy zasílat na e-mail: [email protected]. Zájemce vybrané na základě zaslaných životopisů budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12435510775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C