Pracovník pro přípravu sushi

Ing. Martin Navrátil (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 576, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní kuchaři (51203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Martin Navrátil, IČ 01279467
Pracoviště:Ing. Martin Navrátil - prac. FISHI CAFE, Wolkerova 576/42, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Wolkerova č.p. 576/42, Olomouc.
Nabízíme práci na pozici pracovníka pro přípravu sushi. Člověka, který bude připravovat sushi na naší pobočce FISHI SUSHI. Hledáme precizního člověka, s citem pro detail. Velmi pečlivého. Práce 8,5 hodiny denně. Předchozí zkušenosti nejsou nezbytné, svého člověka si vše naučíme. Požadujeme elán a touhu učit se novým věcem a neustále se zdokonalovat. První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12038740714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity