Vedoucí výrobní kontroly

ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
51, 338 45 Strašice, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r.o., IČ 64361381
Pracoviště:ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s r. o.-, Strašice 51, 338 45 Strašice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Strašice č.p. 51, 338 45 Strašice
Požadujeme: min. úplné střední vzdělání v oboru strojírenství, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe ve strojírenství
Nabízíme: platové ohodnocení - nástupní plat od 26.000,- Kč/měs.. Pracovní doba od 5.00 do 13.00
Kontakt: Kraftová Iva, tel.: 371 721 721 pro domluvení pohovoru

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12096860786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou