Optometristé

Ing. Stanislav Michalec, DiS. (MPSV)

Místo práce
Dlouhá třída 1134, 736 01 Havířov, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-19
Mzdové podmínky (brutto)
300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Optometristé (22671)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Stanislav Michalec, DiS., IČ 73354112
Pracoviště:Dlouhá třída 1134/83, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-19
Mzdové rozpětí:od 300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme optometristu do nově zřizované optometristické vyšetřovny v zavedené optice v Havířově.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie, zodpovědnost, komunikativnost, vstřícný přístup k pacientům/zákazníkům.
Nabízíme: zaměstnání v oční optice s 15ti letou tradicí, možnost dalšího vzdělávání v oboru, příjmený pracovní kolektiv.
Možno i na zkrácený pracovní úvazek, na DPČ nebo DPP.
mzda: bude upřesněná u osobního jednání;
Kontakt: č. tel. 605 868 272, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 8453710730

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně