Asistent/ka ředitelky sítě občerstvení špizza pizza - práce z domu

Ing. Tomáš Béza, Ph.D. (MPSV)

Místo práce
Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ing. Tomáš Béza, Ph.D., IČ 87836912
Pracoviště:Ing. Tomáš Béza, Ph.D. - práce z domu - bydliště v okolí Boskovic, Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme asistentku/asistenta ředitelky sítě občerstvení ŠPIZZA PIZZA (Vyškov, Uherský Brod, Boskovice, Mohelnice a Zábřeh na Moravě). Práce z domu, porady u ředitelky, majitele (rovněž doma). Výhoda - bydliště v okolí Boskovic, směr na Jevíčko.
Strategií naší firmy je vysoký podíl rukodělné práce. Připravujeme pizzu ze základních surovin (i veganskou a bezlepkovou, gyros a frgály). Dbáme na pečlivý výběr zaměstnanců, surovin a na kontrolu kvality. Všechny naše stánky jsou umístěny před OD Kaufland.
Pracovní náplň: zejména kancelářská práce - příprava mezd z podkladů, příprava pracovních a jiných smluv (kopírování, předvyplňování), evidence rozvozových vozů, správa pojistek, koordinace prohlídek u podnikového lékaře, BOZP, HACCP, hlídání a objednávání revizí, evidence pracovních oděvů, systém směn, komunikace a příprava podkladů pro účetní, komunikace se stánky a s vedoucími, přehled dodavatelů, faktury a dodací listy, další náplň práce: podílení se na budování firemní značky, výběr míst pro inzerci (reklamu), komunikace slovem a emailem, pravidelné porady, reporty, spolupráce s ředitelkou a majiteli.
Požadavky: systematičnost, pečlivost a důslednost, převaha racionálního uvažování, etický a empatický přístup, práce s počítačem - samostatné průzkumy trhu přes Internet, reporty v Excelu, Word, praxe v gastronomii výhodou, timemanagement a dobrá práce s vnímáním času (kdy je potřeba co udělat, dochvilnost), ŘP sk. B, loajalita vůči majitelům a schopnost se podřídit.
Doplňující popis: příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, schopnost vlastní psychohygieny, pozitivní přístup k práci i životu, ochota vzdělávat se a pracovní flexibilita.
Nabízíme: klima rodinné firmy, přátelskou spolupráci, možnost realizovat své nápady, rozvoj osobnosti na možných vzdělávacích seminářích, zaměstnanecké slevy, služební telefon.
KONTAKT E-MAILEM: Své CV s fotkou a stručný motivační dopis pošlete na email: [email protected]
Termín výběrového řízení: prosinec 2016/leden 2017..

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11805240762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B