Servírka/ Barmanka/ Kuchár

Ingrid Mikulová

Miesto práce
Arc. Makariou 29, Ayia Napa, Cyprus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac, plus tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto ponuka bola vytvorená pre spoločnosť : YO SUSHI BAR LIMITED

OKAMŽITÝ NÁSTUP - 6 voľných miest - SERVÍRKA v italian restaurant, Ayia Napa - plat 700 Eur plus tips, pracovná doba 16,00 - 23,00, ubytovanie, strava zabezpečené. Termín práce - koniec apríla 2014 - koniec októbra 2014.

OKAMŽITÝ NÁSTUP - CHEF V ITALIAN RESTAURANT, plat cca 1500 Eur, v závislosti od znalostí, znalosť talianskej kuchyne nutná - starters, pasta, pollo, pesce, maiale, manzo. CVs obratom na uvedený email

V prípade akýchkoľvek otázok a ohľadom najvýhodnejších leteniek ma kontaktujte.

Plat 700-900 Eur, ubytovanie zabezpečené priamo na mieste, strava, 1 deň v týždni voľný, práca 8-9 hodín denne.
Možnosť prémií, tips.

Ak máte o niektorú z pozícii záujem, pošlite mi prosím Vaše CV v AJ!!! spolu s fotografiou OBRATOM, spolu s informáciou, od-do môžte pracovať.

Podmienkou je zostať do konca októbra 2014.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie servisu (otváranie vín, set-up) aspoň na základnej úrovni nutná

Živnostník, vykonávajúci sprostredkovateľskú činnosť v oblasti obchodu a služieb.
Sprostredkovanie zamestnania v zahraničí

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1432996  Datum zveřejnění: 9.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 - 900 EUR/mesiac, plus tips