Technik elektro do laosu

Inovat SE (MPSV)

Místo práce
Hvězdova 1716, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
27000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici (3114)

Pracoviště a kontakty

Firma:Inovat SE, IČ 01482602
Pracoviště:Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 27000 do 33000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Laos
kontakt: Pokorná Vendula, e-mail: [email protected]

Pro řízení zakázek elektro v oblasti silnoproudých nebo slaboproudých elektroinstalací hledáme techniky, kteří jsou schopni samostatné práce v kolektivu na zakázce v Laosu

Hlavní činnost:
- řízení elektro prací dle zadaného harmonogramu
- řízení subdodavatelů
- zodpovědnost za kvalitu práce, sledování změn a aktualizace
- účast na kontrolních dnech, vedení stavebního deníku
- spolupráce s projektovým manažerem a ostatními složkami společnosti

Požadujeme:
- SOU, SŠ, VŠ vzdělání elektro
- platná vyhl. 50/1978 Sb,min. § 6
- zkušenosti s řízením zakázek elektro výhodou
- řp. sk B, znalost MS Office, AutoCAD
- schopnost komunikace na stavbě v anglickém jazyce (v oboru elektro)

Nabízíme:
- možnost seberealizace na zahraniční zakázce
- diety, úhradu ubytování, zpáteční letenku do Laosu (4x za rok)
- zahájení spolupráce leden - únor 2017

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 11775440713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou