Reagujte bez životopisu

Programátor PLC

InPro electric s.r.o.

Česko, Nemecko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacod 2000 EUR, výška mzdy je závislá od skúseností a rokov praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programátor PLC:
- Vývoj aplikačného SW pre priemyslové riadiace systémy (PLC - Siemens, Allen Bradley,..)
- Oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky
- Tvorba projektovej dokumentácie

- Odborný rast v nadnárodnej spoločnosti s medzinárodnými projektami a skúsenosťami
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Ročné výkonové prémie
- Notebook
- Mobilný telefón
- Projekty v zahraničí
- Výučba nemeckého/anglického jazyka
- Technické, odborné školenia
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona
- Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Vyžadujeme odborný životopis, Váš životopis pošlite e-mailom.
Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, Elektrotechnika, Robotika

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie a prax
- SŠ/VŠ vzdelanie (technické/elektrotechnické zameranie)
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou
- Výhoda: prax s programovaním PLC systémov resp. programovaním robotov
- Perspektívnym absolventom ponúkame kompletné zaškolenie

Požadujeme
- Záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
- Časová flexibilita, ochota cestovať
- Schopnosť pracovať v tíme a aj celkom samostatne

S kompetenciou až na vrchol

Spoločnosť InPro electric ponúka už od roku 1993 elektrotechnické služby v oblasti automatizácie výroby. Ako medzinárodný poskytovateľ služieb v tejto oblasti budujeme plynule našu kľúčovú kompetenciu vo zvarovniach karosérií a našim ťažiskom je automatizácia výroby.
Okrem automobilového priemyslu pracujeme ako kompetentný partner pre objednávateľov z najrôznejších odvetví. Takže naši zákazníci pochádzajú z odvetvia dátovej a telekomunikačnej techniky, medicínskej techniky, potravinárskeho priemyslu, ekologického priemyslu a strojárstva.

Vedomosti vytvárajú náskok

Našim cieľom je ďalší vývoj výrobnej technológie s cielenými inováciami. K tomu je potrebné spojiť vedecké postupy s praktickým výrobným know-how pre priemyselné aplikácie.
S takýmto jedinečným portfóliom vytvárame spoločne s našimi medzinárodnými zákazníkmi inovatívne a na užívateľa orientované riešenia v technológii riadenia a programovania robotov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 220179  Datum zveřejnění: 28.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac