Prodavači sportovních potřeb

InSPORTline stores s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Strakonická 1151, 150 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači sportovních potřeb (52238)

Pracoviště a kontakty

Firma:inSPORTline stores s.r.o., IČ 24772143
Pracoviště:Strakonická 1151/2c, Hlubočepy, 150 00 Praha 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Hlubočepy, 150 00, Strakonická č.p. 1151/2c
Kontakt: Kohut Petr, tel.: 734 559 630, e-mail: [email protected], zaslání strukturovaného profesního životopisu
Náplň práce: poradenství a prodej sport, fitness a volnočasového sortimentu, zpracování objednávek zboží, balení a vypravování zásilek pro PPL, příjem, výdej, oceňování, popis a doplňování zboží, práce na pokladně; běžná denní operativa na sportovní maloobchodní prodejně. Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování; pozitivní přístup k obchodování a komunikaci se zákazníky; uživatelsky MS Office, především Excel a Word; trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost při plnění zadaných pracovních úkolů. Výhodou: praxe na obdobné pracovní pozici, angličtina na komunikační úrovni, oborový přehled a osobní zájem o sortiment sport, fitness a návazné volnočasové aktivity. HPP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení pracovního poměru po uplynutí sjednané doby určité.
Nabízíme: stravenky, obratové prémie po uplynutí zkušební lhůty HPP, zaměstnanecké slevy

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 12048080747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou