Referent/ka odbytu - slovenský jazyk

INTEA SERVICE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Samostatnost 1348, 769 01 Holešov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:INTEA SERVICE s.r.o., IČ 25572580, http://intea-service.cz
Pracoviště:Samostatnost 1348, 769 01 Holešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, firmení mobil
Dovolená navíc, 5 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Holešov
- náplň práce: aktivní prodej stávajícím zákazníkům, zpracovávání zakázek z našeho firemního slovenského e-shopu, kontakt se zákazníky na Slovensku, telefonické komunikace ve slovenštině se zákazníky, zpracování objednávek/cenových nabídek, příprava podkladů pro expedici, fakturace, účast na veletrhu v Nitře 1 x ročně
- požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou - výhodou zaměření nábytek nebo orientace v oblasti nábytku, podmínkou je slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího, ŘP sk. B výhodou, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, mít "obchodního ducha", orientace na zákazníka, příjemné vystupování, PD: 7:00 - 15:30 hod.
- nabízíme: zázemí prosperující ryze české firmy, dobré platové ohodnocení 20.000 - 30.000 Kč, dle zkušeností a praxe, kompletní zaškolení na pracovní pozici, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky 100,- Kč, firemní mobil
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12586820784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Slovenština - Aktivní, úroveň rodilého mluvčího