Učitel/ka odborného výcviku pro elektro obory

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí (MPSV)

Místo práce
Palackého 49, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 - 22560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání (232)

Pracoviště a kontakty

Firma:Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí, IČ 00851574
Pracoviště:Palackého 49, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21750 do 22560 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO ELEKTRO OBORY
Minimální stupeň vzdělání: Úplné střední odborné s maturitou v oboru elektro - slaboproud
+ doplňující pedagogické studium pro učitele odborného výcviku.
Náplň práce: vzdělávací a výchovná činnost v odborném výcviku - elektro obory
Nabízíme: příspěvek na obědy
První kontakt: v případě zájmu zašlete do 26.5.2017 životopis na email: [email protected], tel. 571 685 244 v době od 7 - 14 hod. (PO-PÁ) nebo osobně na pracovišti. Vhodní kandidáti budou vyzváni emailem nebo telefonicky k účasti na pohovoru.
Možnost prodloužení pracovního poměru.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12678020766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou