Pracovník údržby

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380 (MPSV)

Místo práce
Mládežnická 380, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
11840 - 17830 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (96220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380, IČ 15028585
Pracoviště:Mládežnická 380, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 11840 do 17830 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto, Mládežnická 380 přijme do pracovního poměru pracovníka údržby
Platová třída: 7
nástup od 1. 2. 2017
Požadavky:
- výuční list v oboru elektro, strojní mechanik (zámečník), instalatér nebo truhlář
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, slušné vystupování
dále požadujeme:
- profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání
Nutná trestní bezúhonnost.
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.
Vhodné i pro důchodce nebo ZPS.
Možný částečný úvazek, min. na 6 hodin denně.
Bližší informace podá p. ředitel Ing. Luděk Roleček na tel: 465 423 005 nebo p. Petr Langer, vedoucí správy budov na tel: 465 420 405.
V případě zájmu zašlete profesní životopis na [email protected] do 10. prosince 2016.

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11712520790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou