Učitel/ka odborného výcviku oboru automechanik

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380 (MPSV)

Místo práce
Mládežnická 380, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21570 - 24910 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

Pracoviště a kontakty

Firma:Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380, IČ 15028585
Pracoviště:Mládežnická 380, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21570 do 24910 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Integrovaná střední škola technická Vysoké Mýto, Mládežnická 380, přijme do pracovního poměru učitele odborného výcviku oboru automechanik
Platová třída: 9
nástup od 1. 9. 2017
Požadovaná kvalifikace:
- výuční list v oboru automechanik
- maturitní vzdělání technického směru a doplňkové pedagogické vzdělání výhodou
- minimálně 5 let odborné praxe
- znalost seřizování, diagnostiky a oprav dopravních prostředků
Požadované doklady:
- profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání
Nutná trestní bezúhonnost
Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok a dále případně na dobu neurčitou
Bližší informace podá p. Zlatuše Venigerová na telefonu 465 420 405
V případě zájmu zašlete profesní životopis na [email protected] do 13. června 2017

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12701600787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou