Vedoucí pobočky

Inter Cars Česká republika s.r.o. (MPSV)

Místo práce
generála Svobody 339, 533 51 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-13
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků (33411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Inter Cars Česká republika s.r.o., IČ 27156257
Pracoviště:Inter Cars Česká republika s.r.o. - pracoviště, generála Svobody 339, Rosice, 533 51 Pardubice 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-13
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Pardubice - Rosice nad Labem
První kontakt: telefonicky od 8:00 do 20:00 hod., e-mailem.
Nástup možný ihned.
VEDOUCÍ POBOČKY - pracoviště Pardubice - Rosice nad Labem
POPIS:
- aktivní vedení, motivace, stmelování týmu
- komplexní zajišťování chodu pobočky
- administrativní, analytická, kontrolní řešení
POŽADUJEME:
- výraznou komunikativní osobnost
- individuální i týmový přístup
- zkušenosti v automobilovém prostředí výhodou
- odolnost vůči stresu, pozitivní přístup
- spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- bydliště - Pardubice, okolí
Nabízíme:
- stabilní práci v jedné z největších mezinárodních společností v oboru
- vlastní seberealizace s podporou společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- služ. vozidlo, mobil, note
Vyhrazujeme si právo odpovídat pouze na pracovní nabídky (životopisy), které budou splňovat požadavky!
Zaměstnanecké výhody: dodatková dov. - 5 dní, služ. vozidlo, mobil. tel., note

Poslední změna:2015-07-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9215410796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou