Pracovnice čistírny oděvů - žehlířka

International Trading and Consulting Company s.r.o.

Místo práce
Růženínová 995/17, 15400 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rychle na vrchol mezi nejlepší a natrvalo! Staňte se i vy profesionálem v oboru čištění oděvů! Pro naši provozovnu hledáme šikovnou pracovnici na žehlení, příjem a výdej zakázek. Po zapracování krátký, dlouhý týden, po prvním roce smlouva na neurčito. Pozice je vhodná pro všechny s dynamickým přístupem k práci, vhodná i pro absolventy,
důchodce, na mateřské i rodičovské dovolené.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čeká na vás :
Úspěšná, rychle se rozvíjející společnost, stabilní zázemí a přátelský kolektiv.
Pracoviště v centru Prahy, fixní plat 14 - 20 tis.Kč hrubého, velmi zajímavou bonusovou složku, firemní benefity, stravenky, školení
a rekvalifikace v oboru. Práce je v převážně ženském kolektivu.

Informace o náboru

životopisy zasílejte na uvedený mail

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
samostanost, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, umět jednat s lidmi, SOU, praxe v oboru není podmínkou, ale je vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní značka Čistírna oděvů Daja působí na trhu 25 let a je předním lídrem v poskytování služeb čištění oděvů. více na našich webových stránkách, kde jsou vyčerpávající informace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2581351  Datum zveřejnění: 27.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000