Bezpečnostní technik

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., IČ 26029227
Pracoviště:Za Pazdernou 1531, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-11-02
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice
- vyhledávání a identifikace rizik, stanovení základních situací a událostí, které mohou vést k úrazu nebo trvalému poškození zdraví
- kontrola aktuálnosti identifikovatelných rizik
- zajišťuje bezpečnost projektu z hlediska kvality, nákladů a dodacích termínů
- rozbor pracovní úrazovosti, onemocnění, nehod a přijímat opatření
- posouzení organizace a řízení práce a posouzení případných změn
- celá agenda týkající se oblasti požární ochrany vč. Školení a kontrol
- spolupráce při kontrolách a dohlídkách státních a certifikačních orgánů
- kontrola a vedení požární dokumentace
- v oblasti ekologie a ochrany ŽP zajišťovat dodržování zákonů a předpisů (př. zákon o odpadech, o ochraně ovzduší, o chemických látkách a směsích)
Požadujeme
- VŠ/SŠ
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail)
- částečná znalost AJ
- ochota stále se rozvíjet v problematice i AJ
Nabízíme
- práci pro silnou mezinárodní společnost
- možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
- adekvátní mzdové ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů:
* týden dovolené navíc
* měsíční, půlroční bonusy
* příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu)
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* firemní akce ad.
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
Životopis v českém a anglickém jazyce doručte na personální oddělení nebo posílejte na [email protected].

Poslední změna:2015-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 9768240762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou