Designer

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., IČ 26029227
Pracoviště:Za Pazdernou 1531, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ciz Pracovní náplň:
- konstrukce nových přípravků a nástrojů
- konstrukce modifikací stávajících nástrojů
- konstrukční podpora zlepšovacích nástrojů
- řídí RFQ a TFC pro nové projekty
- školí pracovně mladší kolegy, pokud je třeba
- absolvuje technické diskuze se zákazníky nebo dodavateli
Požadujeme: znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
Nabízíme: podnikové stravování, dovolenou navíc, zajištění ubytování

Poslední změna:2016-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 10895680783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní