Administrativní pracovník-ce - specialista

Intertech Service s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Beskydská 1488, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Intertech Service s.r.o., IČ 28627768
Pracoviště:Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A31
Hledáme administrativního pracovníka s technickým zaměřením, který se bude podílet na rozvoji nově vzniklé firmy. Nutná znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Znalost polštiny výhodou. Řidičské oprávnění je nutné. Mzda bude stanovena dle zkušeností.
Zasílejte životopisy na adresu [email protected]
Pracovní pohovory po telefonické domluvě,
tel. 605 212079.

Poslední změna:2014-08-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 7791630731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou