Řidič kontejnerové soupravy CZ-Hamburg-CZ

INTERTRANS spol. s r.o.

Stránského 3033/28, 616 00 Brno, Moravskoslezský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
08.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme jednoho řidiče na návěsovou soupravu pro stabilní přepravy do Hamburku a zpět do ČR. Jedná se o kombinovanou přepravu námořních kontejnerů do přístavu. Nabízíme slušně zaplacenou práci ve stálém kolektivu řidičů na dobré technice. Individuální rovinový přístup.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský a profesní průkaz C+E, dig. karta do tachografu, zdravotní způsobilost a čistý TR.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná dopravní firma, historie 25 let. Specializace na přepravy námořních kontejnerů. Preferujeme individuální přístup ke každému a máme stálý kádr spolupracovníků.
ID: 2544770  Datum zveřejnění: 3.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou