Mistr skladu

Inteva Products Czech Republic a.s. (MPSV)

Ještědská 907, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Inteva Products Czech Republic a.s., IČ 48266175
Pracoviště:Inteva Products Czech Republic a.s. - pracoviště, Ještědská 907, Rychnov u Jablonce nad Nisou, 468 02 Rychnov u Jablonce n.Nis.

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mistr skladu
zodpovídá za chod skladu a veškerou závodovou manipulaci během směny
zodpovídá za příjem materiálu (fyzické vyložení, kontrola úplnosti dodávky, příjem do systému, označení fifo lístky, zaskladnění)
zodpovídá za správné uskladnění materiálu, finálních výrobků a obalů dle standardů
zodpovídá za správnou manipulaci s materiálem, finálními výrobky a obaly
zodpovídá za správné a včasné zásobování výroby vstupním materiálem a obaly
zodpovídá za včasný odvoz finálních výrobků z výrobní haly
zodpovídá za technický stav regálového systému a manipulační techniky během směny
administruje škodní události
koordinuje činnosti všech pracovníků skladu na dané směně (včetně expedice)
zodpovídá za dodržování bezpečnostních předpisů a standardů
zodpovídá za udržování pořádku na všech logistických a manipulačních plochách
spolupracuje při racionalizaci logistického procesu
spolupodílí se na plnění cílů závodu
vykonává další činnosti dle požadavků nadřízeného a požadavků závodu

Zaměstnanecké výhody:
podnikové stravování, týden dovolené navíc, očkování, příplatky nad rámec Zákoníku práce

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 12023660706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity