Facility and security assistant

Inventec (Czech), s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Evropská 863, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací (24225)

Pracoviště a kontakty

Firma:Inventec (Czech), s.r.o., IČ 26919389
Pracoviště:Evropská 863, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaší náplní práce bude:
*Organizace, řízení, koordinace a kontrola ochrany a ostrahy budovy, majetku společnosti, bezpečnosti a zdraví osob
*Organizace a monitorování pravidelných kontrol a údržby všech zabezpečovacích systémů a zařízení
*Plánování, koordinace a realizace pravidelné údržby a rozvoje budovy a s ní spjaté zařízení
*Plánování, koordinace, dohled a kontrola činnosti podřízených
*Vedení týmu techniků údržby
*Spolupráce a komunikace s třetími stranami, podílejícími se na chodu budovy
Od kandidáta očekáváme:
* SŠ nebo VŠ vzdělání – technického zaměření (elektro, stavitelství)
*Praxe na oddělení Facility min. 2 roky – výhodou
*Zkušenosti v oblasti komplexního zabezpečení budov a majetku ve velké státní či soukromé organizaci - výhodou
*Zkušenosti s procesy údržby
*Znalosti s nastavením zařízení pro údržbu a zabezpečení
*Znalost AJ na komunikativní úrovni – podmínkou
*Znalost odpadového hospodářství - výhodou
*Zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
*Znalost MS Office
*Organizační schopnosti, samostatnost, preciznost
*Technické a analytické myšlení
*Flexibilita
Nabízíme:
*Využití znalosti angličtiny
*Kurzy angličtiny, čínštiny
*Notebook
*Příspěvky na stravování (stravenky)
*Doprava z Brna do Modřic zdarma
*Smlouva na dobu určitou 1 rok
*Pracovní doba: 8-16:30

Poslední změna:2014-04-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Šlapanice a Kuřim

číslo volného místa: 7297520782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou