Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Stolaři, truhláři, nábytkáři
Truhláři (7522)

Pracoviště a kontakty

Firma:INVISTA Craft s.r.o., IČ 47973749
Pracoviště:4. května 870, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-08
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Poznámka k volnému místu:STOLAŘI, TRUHLÁŘI, NÁBYTKÁŘI
Požadujeme: odbornost, pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, ochota cestovat, ŘP sk.B výhodou
Náplň práce: Výroba a montáž nábytku a stolařských výrobků
Nabízíme: Práce ve stabilní a prosperující společnosti, stravenky, firemní tarif na mobilní telefon.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem: l.malikova@invista.cz
Možnost prodloužení pracovního poměru.
Ověřeno: 8.9.2016

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 9788680796

Kontakt Kontaktní osoba: Ludmila Malíková
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2803635   Datum zveřejnění: 9.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.