Brand manager OTC

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Praha
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, farmaceutickú spoločnosť,hľadáme skúseného
Brand Managera OTC s nasledujúcou náplňou práce :

- rozvoj stratégie zverených značiek, realizácia marketingových
plánov a projektov
- rozvoj existujúceho portfólia produktov a uvádzanie nových produktov
na trh
- analýzy a vyhodnotenia aktuálnych dát trhu
- riadenie rozpočtu za jednotlivé marketingové aktivity a zodpovednosť
za jeho efektívne vynaloženie
- aktívna komunikácia s agentúrami (reklamná / PR, mediálna) a KOLs
- spolupráca s ostatnými oddeleniami ( hlavne obchod, logistika,
portfólio, financie, atd.)

Ponúkame:
- zaujímavú, zodpovednú a samostatnú prácu v medzinárodnej
spoločnosti s kvalitnými produktami
- aktívna participácia pri naplňovaní stratégie spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobné auto, notebook, mobilný telefón a dalšie zamestnanecké
benefity
- miesto výkonu práce – Praha

Informácie o výberovom konaní

Nutnou podmienkou sú skúsenosti s TV reklamou !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Marketing manager, PR manager,Brand manager

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie
- Minimálne 3 roky praxe vo farmaceutickej spoločnosti v oddelení
marketingu ( so zameraním na OTC ), prípadne FMCG
- Praktické skúsenosti s realizáciou TV reklamy - NUTNÁ !!!
- Výborné organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- AJ - expert slovom aj písmom
- Pozitívny prístup, ťah na bránku, samostatnosť, zodpovednosť,
schopnosť včasného plnenia úloh, efektívne, podľa priorít
- Pokročilá znalosť MS Offce
- Vodičský preukaz skupiny "B" a ochota cestovať
( pohyb medzi CR a SR )

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1716410  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou