Customer Service Officer

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Praha
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie objednávok - plná podpora zásielok do EEU & CIS
z európskych a ázijských štátov
- spracovávanie objednávok v databáze, príprava prepravných
dokumentov, sledovanie dodávok dopravnými spoločnosťami
- starostlivosť o sklad - spracovávanie reportov o stave skladových zásob
- kontrola procesov podľa zmluvných podmienok - sledovanie procesov
skladovania, prolongácie, obraty
- práca s dokladmi - vystavovanie faktúr / dobropisov
- monitoring platobnej morálky klientov
- starostlivosť o pohľadávky - ich sledovanie
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti napr:- s odd. regulatory,
supply chain man., marketing. a finančným oddelením

Ponúkame :

- pestrú a zodpovednú prácu v medzinárodnej
farmaceutickej spoločnosti so známym portfóliom
- aktívna účasť pri nastavovaní procesov spoločnosti
- denné využívanie cudzích jazykov
- firemné benefity

Medzinárodná farmaceutická spoločnosť s vlastným atraktívnym portfóliom hľadá do svojho týmu v Prahe vhodných kandidátov / kandidátky na pozíciu Customer Service Officer.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, prírodné vedy, prípadne obchod, marketing

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. 1 rok praxe na obdobnej pozícii - farmácia výhodou!
- znalosti a skúsenosti so systémom SAP , alebo obdobným programom
- užívateľská znalosť MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook
- aktívna angličtina a ruština je nutnosťou !!!
- aktívny prístup pri riešení problémov
- iniciatíva, orientácia na detail

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1840511  Datum zveřejnění: 19.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou