Lektor - junior / asistent zákaznických služeb s nj

IQLANDIA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Nitranská 410, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:IQLANDIA, o.p.s., IČ 25444565, http://ww.iQlandia.cz
Pracoviště:IQLANDIA, o.p.s.-003 Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaslat životopis e-mailem nebo alespoň uvést do e-mailu jméno, telefon a o jakou pozici máte zájem, poté budete kontaktování - nechodit na pracoviště!!!
Směnnost: 10 hodinové nebo 8 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend, svátek
Pracovní úvazek: plný
Pracovněprávní vztah: HPP
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou
Pracovní poměr: 1. 12. 2016
Mzdové rozpětí: nástupní plat 16 000 Kč až 21 000 Kč
Požadované dovednosti: Zákaznická orientace, vztah k přírodovědným a technickým oborům, komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům, schopnost prezentovat a vysvětlovat, pokročilá komunikativní znalost NJ, dovednost jednat s dětmi a mládeží, zodpovědný a samostatný přístup, práce s PC.
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, jazykové kurzy atd.
Jazykové znalosti: pokročilá komunikativní znalost NJ
ŘP: B
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha exponátů, poradenství k službám, programu a exponátům iQLANDIE, vedení programů v NJ, účast na marketingových výjezdech v Německu, práce v týmu, odbavování školních skupin.
Kontakt: [email protected]

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11717670714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní