It technik

IQLANDIA, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Nitranská 410, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:IQLANDIA, o.p.s., IČ 25444565, http://ww.iQlandia.cz
Pracoviště:IQLANDIA, o.p.s.-003 Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Směnnost: po až pá (občas víkend)
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou
Pracovní poměr: leden 2017
Nástupní plat: 22 000,- Kč až 25 000,- Kč dle výkonu.
Požadované dovednosti: široké znalosti průmyslových automatů a řídících systémů inteligentních exponátů, analytické myšlení, znalost technických dokumentací, základní znalost programování, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, schopnost zvolení metodiky, orientace v hardwaru.
Pracovní náplň: monitoring stavu expozic, správa sítě (přístupy k PC, správa sdíleného disku, pošty a dalších aplikací), upgrade softwaru, údržba výpočetní techniky, spolupráce s dodavateli při řešení závad inteligentních exponátů, práce s technickou dokumentací, identifikace závady, koordinace funkčnosti exponátů.
Výhody: : Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, možnost odkupu zboží za zvýhodněnou cenu, jazykové kurzy…
ŘP: Aktivní řidič
Jazyky: AJ výhodou
Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení reklamací se zákazníkem i dodavatelem, fyzická zdatnost, zájem o elektro obory.
Zaslat životopis e-mailem nebo e-mailem stačí uvést jméno, telefon a o jakou pozici máte zájem, poté budete kontaktování - nechodit na pracoviště bez předchozí domluvy!!!

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11831640767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B